CD s vlastní tvorbou

Od roku 2009 jsme přivedli na svět celkem šest následujících CD: ,,Písničku s námi zpívej“, ,,Jediná lásko“, ,,Léto je tady", ,,Jiskřivé Vánoce“ , ,,Kouzla Vánoc" a ,,Bránou snů". Další budeme připravovat. K objednání jsou nyní tři níže uvedená CD (sjeďte posuvníkem).

CD Kouzla Vánoc je jedinečný komplet osmi autorských, vánočně laděných skladeb z naší dílny. Součástí CD je také duet ,,Kouzla Vánoc" se sestrou Lucinkou, který se už v roce 2014 stal mezi našimi fanoušky oblíbený a byl tak jedním z námětů vzniku tohoto kompletu. Najdete na něm tyhle písničky: 01 Je Čas vánoční, 02 Jiskřivé Vánoce, 03 Sněží, 04 Vánoční sen, 05 Čas zavátých borovic, 06 Vánoce jsou ve dveřích, 07 Už žádný spěch, 08 Kouzla Vánoc. Veškerá hudba je od A do Z vytvořena v domácím studiu. K písničce Kouzla Vánoc budeme ve spolupráci s kanály TV Senzi a Muzika Barrandov natáčet videoklip, které budete moci vidět během svátků na televizní obrazovce. Pokud byste si rádi okořenili Vánoce poslechem nových, tematicky laděných písniček, může být tohle CD pro Vás tou správnou volbou. Rovněž tak, pokud byste chtěli obdarovat své blízké něčím originálním. 

V případě zájmu o CD Kouzla Vánoc vyplňte objednávkový formulář níže.

Cena CD je 180 Kč (7 euro).

Kliknutím na video si můžete poslechnout ukázky. Přejeme příjemný poslech :)

V červenci roku 2014 jsme vydali ve vlastním nákladu a s pomocí sponzorů nové CD ,,Léto je tady“, které Vám tímto představujeme. Je obléknuto do ručně malovaného obalu a najdete na něm celkem dvanáct našich autorských skladeb. Šest z nich jsou novinky a sedm bylo vybráno podle oblíbenosti z předchozích disků. Všechny skladby na tomto CD mají upravené - vylepšené aranžmá a byly zmástrovány v profesionálním studiu. Na tomto nosiči najdete tyto skladby: 01 Léto je tady, 02 Ještě z dálky zamávám, 03 Jediná lásko, 04 Tak nám štěstí přej, 05 Dám ti prstýnek, ty dáš mi svůj, 06 Veselá Morava, 07 Lásky proud smáčí nás, 08 Písničku s námi zpívej, 09 Prosíme Vás mamko, 10 Los, 11 Poslední sólo, 12 Jsi ke zbláznění, 12 Až půjdeš spát.

V případě zájmu o CD Léto je tady vyplňte objednávkový formulář níže.

Cena CD je 199 Kč (7,5 euro). 

Ukázky pustíte kliknutím na video - přejeme pěkný poslech :)

CD Bránou snů, je v pořadí naše třetí CD vydané ve vlastním nákladu za přispění sponzorů. Na tomto CD uslyšíte 13 písniček naší vlastní tvorby různých žánrů - country, poslechovky, balady, lidově laděné, taneční a trošku melodického rocku. 9 písniček na tomto CD jsou nové, nikdy na CD nevydané a 4 písničky jsou doplněny z předchozích disků ,,Písničku s námi zpívej" a ,,Jediná láska", které nám vydávala TV Š. ale ke kterým vzhledem k ukončení spolupráce nemáme přístup. Abychom uspokojili naše nové fanoušky, kteří nás dříve neznali, rozhodli jsme se 4 jednou již vydané písničky na tohle CD přidat. Všechny skladby mají vylepšené aranžmá i zvuk oproti původním verzím. Na tomto CD tedy najdete tyto skladby: 01 Santa Marí, 02 Věčně žít (věnovaná Karlu Gottovi), 03 Vyrytá do břehů (o městě Oslavany a řece Oslavě), 04 Jako křídla ptáků, 05 Padesátka (pro jubilanty slavící 50), 06 Osado má, 07 Mámu svou mám rád, 08 O moravské zemi, 09 Láska neprohrává, 10 Jak roky nám vládnou, 11 Padochovský ležák (hymna pivovaru Padochov), 12 Den se střídá s tmou, 13 Bránou snů.
 
Ukázky z tohoto CD si můžete pustit pod tímto článkem.
 
V případě zájmu o CD Bránou snů, vyplňte objednávkový formulář dole na této stránce. Cena CD je 199 Kč (7,5 euro). CD zasíláme poštou. Přejeme pěkný poslech.

Formulář pro objednání CD