O kapele NAŽIVO

Kapela NAŽIVO má dva členy. Jsou to:

Jan Šauer (klávesy, zpěv)

Muzika je od dětství moje záliba a nyní i práce. Hraji hlavně na klávesy ale pro radost vezmu do rukou kytaru, nebo harmoniku. Jsem textař a skladatel. Profesionálně se také věnuji nahrávání zvuku ať už našich vlastních písniček, nebo hudby na zakázku. Hodně času trávím ve studiu ale nejraději hraji lidem ať už na soukromých či veřejných akcích.

Antonín Šauer (syntezátor, akordeon, foukací harmoniky, zpěv)

Muzika je můj velký celoživotní koníček. Od mala mě přitahovaly klávesové nástroje. Hraji na klávesy, akordeon (nově vlastníme el. akordeon Roland - ukázky zde. ). Zahraji na akustickou kytaru, el. kytaru a třeba foukací harmoniku. Jsem skladatel a textař. Ve studiu vytvářím aranžmá nahrávek. Na živých akcích improvizuji a dobarvuji muziku vyhrávkami.

 

Od našeho vzniku jsme odehráli desítky akcí, jako jsou koncerty, slavnosti měst, plesy, zábavy, firemní večírky, svatby, narozeniny a další. Máme projezděnou Českou republiku doslova křížem krážem. Na koncertech hrajeme hlavně vlastní tvorbu, která je žánrově velmi pestrá.V případě svateb, narozenin, plesů a zábav nabídneme ty nejznámější, převážně české písničky různých žánrů, které můžeme doplnit vlastní tvorbou. Naše kapela vystupuje v TV, kde prezentujeme vlastní tvorbu. Momentálně nás můžete vidět na stanici Barrandov Family, Šlágr TV a slovenské TV Senzi.

V čem jsme originální?

Naše originalita je třeba v tom, že při produkci známých písniček zásadně nepoužíváme midi podklady ani žádné jiné nahrávky. Zvuk, který jde k vašim uším je výsledkem reálné hry na nástroj.  Můžete slyšet z ukázek tady na webu, že známé písničky v našem podání nezní jako originály. To je právě na důkaz živé hry. Dále jsme pak lidmi ceněni pro naši vlastní rozsáhlou tvorbu, která je žánrově velmi pestrá.

Proč si pozvat zrovna kapelu NAŽIVO?

Od prvního mailu, či telefonátu s Vámi budeme jednat férově a slušně. Zodpovíme případné otázky, domluvíme se na ceně a na Vaše přání termín napevno rezervujeme. Ať už máte zájem o náš koncert, nebo sháníte kapelu na svatbu, narozeniny, ples, zábavu, nebo jakoukoliv jinou akci, můžete si být jisti, že v našem případě máte záruku živé hudby.  Zahrajeme písničky, které znají všichni a tak si je rádi zazpívají a zatancují. Pokud ještě váháte, přečtěte si naše reference.

NAŽIVO  v médiích      

Od roku 2013 nás můžete vidět na obrazovkách hudebních kanálů Barrandov Family, Šlágr TV a slovenské TV Senzi, kde prezentujeme především vlastní autorskou tvorbu různých žánrů. Kromě TV je možné naše písničky zaslechnout třeba na rádiu Čas, rádiu Signál, či Rádiu Junior. Přirozeně se snažíme prezentovat naši tvorbu veřejnosti v co největším rozsahu.

Vzhledem k naší skladatelské a textařské činnosti nám bylo nabídnuto a umožněno vytvoření profilu na stránkách Osobnosti.cz Podívat se můžete zde.