Koncert kapely NAŽIVO

Rádi k vám přijedeme zakoncertovat, pobavit. To je naše krédo a hlavní význam našeho jména NAŽIVO - udělat lidem radost, potěšit je, rozezpívat, roztančit, prohodit pěkné slovo... Koncert mívá nejčastěji délku zhruba dvě hodiny ale je samozřejmě možné se domluvit i jinak. Zazní spousta oblíbených písniček nejrůznějších žánrů z našeho repertoáru, které od nás lidé znají z TV, internetu, CD, DVD, třeba: Veselá Morava (polka), Šaty máš bílé, Báječné léto, Prosíme Vás mamko, Mariana, Poslední sólo, Jsi ke zbláznění a spousta dalších. Tyhle písničky prokládáme navíc ještě nejznámějšími písničkami v našem podání, které sice v médiích neprezentujeme ale víme, že je lidé mají velmi rádi, např: Báječná ženská, Šenkýřka, Nonstop, Hlídač kráv, Ptačí tanec, Mašinka, Nádherná, Povídej, Blázen žárlí, nejznámější polky a valčíky (Kdyby ty muziky nebyly, Nedaleko od Trenčína, Na pankráci, Pivovarský koně, Morava krásná zem, Čtyři páry bílejch koní, Na starý mohelně...) Ve spoustě těchto písniček hrajeme živě na akordeon Roland FR 2, což produkci dodává na veselosti a jiskře, tak aby každý z koncertu odcházel domů z krásným pocitem a vzpomínkami. Do celého našeho repertoáru můžete nahlédnout zde.
Určitě si také otevřete na následujícím odkazu náš youtube kanál, kde máme více než 100 videí - ukázek, písniček, klipů, sestřihů. Uvidíte a uslyšíte, co všechno a jak hrajeme.

Rádi k vám přijedeme koncertovat, bavit. To je naše krédo a hlavní význam našeho jména NAŽIVO - udělat lidem radost, potěšit je, rozezpívat, roztančit, prohodit pěkné slovo... Koncert mívá nejčastěji délku zhruba dvě hodiny ale je samozřejmě možné se domluvit i jinak. Zazní spousta oblíbených písniček nejrůznějších žánrů z našeho repertoáru, které od nás lidé znají z TV, internetu, CD, DVD, třeba: Veselá Morava (polka), Šaty máš bílé, Báječné léto, Prosíme Vás mamko, Poslední sólo, Jsi ke zbláznění, Rosemarie, Zazvoním ti rolničkou a mnoho dalších. Tyhle písničky prokládáme navíc ještě těmi nejznámějšími písničkami v našem podání, které sice v médiích neprezentujeme ale víme, že je lidé mají velmi rádi, např: Báječná ženská, Šenkýřka, Nonstop, Hlídač kráv, Ptačí tanec, Mašinka, Nádherná, Ó Mariáno, Povídej, Blázen žárlí, nejznámější polky a valčíky (Kdyby ty muziky nebyly, Nedaleko od Trenčína, Na pankráci, Pivovarský koně, Morava krásná zem, Čtyři páry bílejch koní, Na starý mohelně...) Ve spoustě těchto písniček hrajeme živě na akordeon Roland FR 4X, což produkci dodává na další veselosti a jiskře, tak aby každý z koncertu odcházel domů z krásným pocitem a vzpomínkami. Do celého našeho repertoáru můžete nahlédnout zde. Pokud byste chtěli akci ještě veselejší, může náš koncert zpestřit známý bavič Libor Pantůček (znáte z ČT z dob silvestrů s Vladimírem Menšíkem) svými imitacemi zpěváků, herců a politiků. Uslyšíte třeba Josefa Kemra, Luďka Soboty, Gustava Broma, Oldřicha Nového, Miloše Zemana, Václava Klause a mnoho dalších... Z koncertu se tak stane hudebně zábavný program

Nezapomeňte navštívit náš youtube kanál, kde máme více než 100 videí - ukázek, písniček, klipů, sestřihů. Uvidíte a uslyšíte, co všechno a jak hrajeme. 

Pro nezávazné zjištění ceny koncertu, využijte kalkulačku ceny, nebo nám rovnou zavolejte. Zakládáme si na solidním a lidském jednání. Těšíme se na setkání :) 

Jan a Antonín Šauerovi

naživo koncert jiříkovice hala

naživo koncert vánoční oslavany

naživo koncert - písničky z kasína

naživo koncert Zbýšov

naživo - pohořelice - setkání seniorů