SOUTĚŽ - NAŽIVO - 10 let na TV obrazovce (START 25.3.2023)

Přátelé, kamarádi, vážení příznivci, je tady Naživácká soutěž, jaká tu ještě nebyla! Právě nyní, v měsíci březnu 2023 slavíme výročí 10 let od doby, kdy jsme se poprvé objevili na TV obrazovce a právě u této příležitosti tuhle soutěž vyhlašujeme. Slavte s námi a pojďte soutěžit o parádní ceny. Hlavní cenou je soukromé vystoupení nás kapely NAŽIVO. Ano je to tak, kdo tuhle cenu vyhraje tomu přijedeme hrát!
 
Jak soutěžit (podstata a pravidla soutěže):
 
Je to jednoduché a soutěžit může úplně každý: Do některých z videí na našem oficiálním Youtube kanálu (Kapela NAŽIVO: https://www.youtube.com/@SauerJan/videos) jsme ukryli dva tajné výherní číselné kódy (každý jiný, každý v jiném videu). Kdo tyhle dva číselné kódy objeví a napíše nám je na náš e-mai: nazivo-music@seznam.cz (do předmětu e-mailu uvede SOUTĚŽ), je ve hře o všechny ceny. Najít je nutné oba dva číselné kódy, jeden nestačí! Číselné kódy se v daných videích objeví v liště v pravém horním rohu pouze na 5 vteřin (tak jak je vidět na obrázku). Při sledování videí je tedy třeba dávat pozor. Každý člověk se může do soutěže zapojit pouze jednou. Je zakázáno výherní kódy napovídat, nebo kdekoliv zveřejňovat - pokud se tak stane, daná osoba bude ze soutěže vyloučena a kódy budou změněny (původní kódy zůstanou v platnosti pro ty, kteří se do té doby do soutěže zapojí). Soutěž bude probíhat do 30.6.2023 do 23:59 - do té doby je možné kódy ve videích hledat a do soutěže se zapojit. V následujících 14-ti dnech po 30.6.2023 dojde k vyhodnocení soutěže a vylosování výherců (bude zveřejněno video z losování). Kapela NAŽIVO si vyhrazuje právo na změnu, úpravu, či úplné zrušení soutěže v případě, že by k tomu vedly okolnosti.
 
Ceny o které se v této soutěži hraje
 
1. POŘADÍ = 1x Hlavní výhra = vystoupení kapely NAŽIVO v délce 2 hodiny 
(Vystoupení je určeno pouze pro soukromou akci (např. rodinná oslava, akce s přáteli, atd.) s maximálně 200 hosty. Akci není možné konat např. v bytě, nebo na volném veřejném prostranství, jako je třeba náměstí. Výherce neplatí kapele NAŽIVO žádný honorář, pouze reálné náklady na dopravu 5 Kč na km. Termín akce bude vhodně dohodnut mezi kapelou NAŽIVO a výhercem).
 
2. POŘADÍ = 3x poukaz v hodnotě 1000 Kč na vystoupení kapely NAŽIVO (Pokud si výherce kapelu NAŽIVO pozve, 1000 Kč mu bude odečteno z honoráře. Poukazy se nesčítají)
 
3. POŘADÍ = 3x  Zbrusu nový CD/DVD komplet kapely NAŽIVO, který vyjde v 1. polovině roku 2023
 
4. POŘADÍ = 3x CD/DVD komplet NAŽIVO - Hlasy přátelství

Přátelé, kamarádi, vážení příznivci, je tady Naživácká soutěž, jaká tu ještě nebyla! Právě nyní, v měsíci březnu 2023 jsme oslavili výročí 10 let od doby, kdy jsme se poprvé objevili na TV obrazovce a u této příležitosti tuhle soutěž vyhlašujeme. Slavte s námi a pojďte soutěžit o parádní ceny. Hlavní cenou je soukromé vystoupení nás kapely NAŽIVO. Ano je to tak, kdo tuhle cenu vyhraje, tomu přijedeme hrát!

 

JAK SOUTĚŽIT (PRAVIDLA A PODSTATA SOUTĚŽE):

Je to jednoduché a soutěžit může úplně každý: Do některých z videí na našem oficiálním Youtube kanálu jsme ukryli tajný číselný kód (Youtube kanál NAŽIVO otevřete kliknutím ZDE). Kdo kód objeví (stačí i v jediném videu) a napíše nám jej na náš e-mai: nazivo-music@seznam.cz (do předmětu e-mailu uvede SOUTĚŽ, dále napíše své jméno a příjmení), je ve hře o všechny ceny. Číselný kód se v daných videích objeví v liště v pravém horním rohu pouze na 5 vteřin (tak jak je vidět na obrázku-vzoru níže). Při sledování videí je tedy třeba dávat pozor. Každý člověk se může do soutěže zapojit pouze jednou (max. 3 osoby z jedné rodiny). Je zakázáno výherní kód napovídat, nebo kdekoliv zveřejňovat - pokud se tak stane, daná osoba bude ze soutěže vyloučena a kód bude změněn (původní kód zůstane v platnosti pro ty, kteří se do té doby do soutěže zapojí). Soutěž bude probíhat do 31.8.2023 do 23:59 - do té doby je možné kód ve videích hledat a do soutěže se zapojit. V následujících 14-ti dnech po 31.8.2023 dojde k vyhodnocení soutěže a vylosování výherců (bude zveřejněno video z losování). Ale pozor, pozor, v losovacím osudí je místo pro maximálně 200 soutěžících, kteří jako první kód odhalí a napíší nám jej na mail - takže je třeba si pospíšit (dole na této stránce je aktuální počet soutěžících, kteří kód odhalili a jsou tak ve hře). Kapela NAŽIVO si vyhrazuje právo na změnu, úpravu, či úplné zrušení soutěže v případě, že by k tomu vedly okolnosti.

 

CENY O KTERÉ SE V TÉTO SOUTĚŽI HRAJE:

1. POŘADÍ = 1x Hlavní výhra = vystoupení kapely NAŽIVO v délce 2 hodiny (Vystoupení je určeno pouze pro soukromou akci (např. rodinná oslava, akce s přáteli, atd.) s maximálně 200 hosty. Akci není možné konat např. v bytě, nebo na volném veřejném prostranství, jako je třeba náměstí. Platí pouze pro území ČR a SK. Výherce neplatí kapele NAŽIVO žádný honorář, pouze reálné náklady na dopravu 5 Kč na km (start město Oslavany, Brno-venkov). S Termín akce bude vhodně dohodnut mezi kapelou NAŽIVO a výhercem).

2. POŘADÍ = 3x poukaz v hodnotě 1000 Kč na vystoupení kapely NAŽIVO (Pokud si výherce kapelu NAŽIVO pozve, 1000 Kč mu bude jednorázově odečteno z honoráře. Poukazy se nesčítají)

3. POŘADÍ = 3x  Zbrusu nový CD/DVD komplet kapely NAŽIVO, který vyjde během roku 2023

4. POŘADÍ = 3x CD/DVD komplet NAŽIVO - Hlasy přátelství

 

Co tedy v tuhle chvíli udělat pro výhru? Jít na na náš Youtube kanál a v našich videích začít hledat číselný kód :) Kanál otevřete kliknutím zde.

 

Aktuální počet soutěžících, kteří odhalily soutěžní kód je: 12

Přejeme hodně štěstí! Jan a Antonín Šauerovi - dvojka NAŽIVO