Kapela na narozeniny, oslavu

Narozeniny bývají jedny z nejveselejších akcí, kde hráváme a hned po našich koncertech a veřejných akcích je to druhý typ akcí, na který se se vždy velmi těšíme. 50, 60, 70 a cokoliv kolem a mezi těmito jubilei, je přímo náš šálek kávy. Veselost narozenin je také v tom, že se hosté mezi sebou znají a tak nečekají jeden na druhého až půjde tancovat, jak tomu bývá občas na plesech, nebo třeba svatbách, kde jsou pohromadě lidé, kteří se nemusí znát. Naše kapela na narozeninách většinou střídá různé žánry, od lidovek, country, taneční hudby, evergreenů až po rock. Jsou to osvědčené české písničky, převážně z doby minulé (Argema, Olympic, Michal Tučný, Kabát, Petr/Pavel Novák, Karel Zich, Petr Spálený, Turbo, Michal David, Harley, Karel Gott...) které všichni znají a tak si je rádi zatancují a zazpívají. Pro zpestření, nebo na přání přidáváme také něco z naší vlastní tvorby, která je rovněž žánrově velmi pestrá. Pokud máte rádi harmoniku, máme pro Vás skvělou zprávu - vozíme s sebou akordeon Roland, který okoření nejen lidové písničky. Jezdíme hrát po celé ČR a na cestování jsme za léta naší činnosti zvyklí. Kromě víkendů Vám také rádi zahrajeme ve všední den, nebo ve svátek.  Cena našich služeb je závislá na dálce akce, termínu akce a dopravném. Pro zjištění využijte naši nezávaznou kalkulačku ceny, nebo zavolejte na tel.: 733 206 418 a podíváme se rovnou i na dostupnost termínu. 

Co pro nás připravit?

V případě vnitřní akce je ideální prostor cca 4 x 1,5 m (je-li to nevyhnutelné jsme schopni se o něco uskromnit). V případě venkovní akce kryté místo. Běžnou zásuvku 230V. 

Na místo akce přijíždíme zhruba 45 minut předem, abychom si mohli připravit aparaturu a vyzkoušet akustiku - naladit zvuk. Veškeré vybavení si vozíme.

Těšíme se na setkání. Jan a Antonín Šauerovi