Kapela na ples, zábavu

Plesy obcí, myslivecké plesy, sokolské plesy, školní plesy, rybářské plesy, ostatkové zábavy... každý rok takové akce máme v diáři a jezdíme je hrát často i daleko od našeho bydliště. Kapela je na plese základním předpokladem dobré zábavy. Proto hrajeme hlavně průřez známých, osvědčených, českých písniček - především z doby minulé, kdy ještě byla muzika muzikou (Argema, Olympic, Michal Tučný, Kabát, Petr/Pavel Novák, Karel Zich, Petr Spálený, Turbo, Michal David, Harley, Karel Gott...) Jsou to písničky, které chytnou, které lidé znají a tak si je rádi zatancují a zazpívají. Všechny písničky hrajeme ve vlastním aranžmá a to na důkaz opravdové živé hry (zásadně nepouštíme náhražky hudby jako jsou midi a mp3 podklady písniček, které jsou k zakoupení na internetu). Opravdu uslyšíte, že písničky v našem podání dýchají, zní jinak, než je znáte třeba z rádia. To proto, že je skutečně hrajeme. Pro zpestření můžeme přidat něco z naší vlastní tvorby.

Cena naší hudební produkce je závislá na termínu, délce a dopravném. Pro zjištění využijte naši nezávaznou kalkulačku ceny, nebo zavolejte na tel.: 733 206 418 a podíváme se rovnou i na dostupnost termínu.

Co pro nás připravit?

V případě vnitřní akce ideálně pódium, nebo místo alespoň 4 x 2 m. V případě venkovní akce, pokud není k dispozici pódium, jakékoliv kryté místo o velikosti alespoň 4 x 2 m. Běžnou zásuvku 230V. Když nám nabídnete nealko, kávu, či nějakou drobnost k jídlu, budeme rádi :)

Na místo akce se dostavujeme minimálně hodinu předem, abychom si mohli připravit aparaturu a vyzkoušet akustiku - naladit zvuk. Veškeré vybavení si vozíme.

Těšíme se na setkání. Jan a Antonín Šauerovi