Koncert kapely NAŽIVO

Rádi k vám přijedeme koncertovat, bavit. To je naše krédo a hlavní význam našeho jména NAŽIVO - udělat lidem radost, potěšit je, rozezpívat, roztančit, prohodit pěkné slovo... Koncert mívá nejčastěji délku zhruba dvě hodiny, ale je samozřejmě možné se domluvit i jinak. Zazní spousta oblíbených písniček nejrůznějších žánrů z našeho repertoáru, které od nás lidé znají z TV, internetu, CD/DVD. Z našich autorských to jsou třeba: Báječné léto, Rosemarie, Zazvoním ti rolničkou, Veselá Morava, Prosíme Vás mamko, Poslední sólo, Jsi ke zbláznění, Červené růže a mnoho dalších. Tyhle písničky prokládáme navíc ještě těmi nejznámějšími písničkami v našem podání, které sice v médiích neprezentujeme, ale víme, že je lidé mají velmi rádi, např.: Báječná ženská, Šenkýřka, Nonstop, Hlídač kráv, Ptačí tanec, Nádherná, Mariána, Povídej, Blázen žárlí, nejznámější polky a valčíky (Kdyby ty muziky nebyly, Nedaleko od Trenčína, Na pankráci, Pivovarský koně, Morava krásná zem, Čtyři páry bílejch koní, Na starý mohelně...) Ve spoustě těchto písniček hrajeme živě na akordeon Roland FR 4X, což produkci dodává na další veselosti a jiskře, tak, aby každý z koncertu odcházel domů s krásným pocitem a vzpomínkami. Do celého našeho repertoáru můžete nahlédnout zde.

Od roku 2009 jsme odehráli, nebo se účastnili desítky takových akcí po celé ČR, SK, na malých i velkých pódiích (Boby Hala - Brno, Kulturní palác Istropolis - Bratislava, Dom umenia Piešťany...).

Pro nezávazné zjištění ceny koncertu, využijte kalkulačku ceny, nebo nám zavolejte na tel.: 733 206 418 a podíváme se rovnou i na dostupnost termínu.

Veškeré hudební vybavení si vozíme a akce si také sami zvučíme (nepotřebujeme zvukaře). Vystavujeme fakturu, paragon na IČO, co je třeba. Zakládáme si na slušnosti a příjemném, lidském jednání, vystupování.

Za spokojenost a úsměvy na tvářích návštěvníků ručíme.

Jan a Antonín Šauerovi


Co pro nás připravit?   

V případě vnitřní akce ideálně pódium, nebo místo alespoň 4 x 2 m. V případě venkovní akce, pokud není k dispozici pódium, jakékoliv kryté místo o velikosti alespoň 4 x 2 m. Běžnou zásuvku 230V. Když nám nabídnete nealko, kávu, či nějakou drobnost k jídlu, budeme rádi :)

Na místo koncertu se dostavujeme minimálně hodinu předem, abychom si mohli připravit aparaturu a vyzkoušet akustiku - naladit zvuk.