Kapela na svatbu

Svatba je událost, kde se setkávají různé věkové generace a tak naše kapela střídá různé žánry. Zazní pomalé balady, disco, country, evergreeny, lidovky, rock ... Jde o osvědčené české písničky především z doby minulé (Argema, Olympic, Michal Tučný, Kabát, Petr/Pavel Novák, Karel Zich, Petr Spálený, Turbo, Michal David, Harley, Karel Gott, Chinaski...) které lidé znají a tak si na ně rádi zatancují a zpívají si je s námi. Všechny písničky navíc hrajeme živě ve vlastním aranžmá a tak muzika dýchá oproti midi a mp3 podkladům, které kapely velice často bohužel používají (karaoke). Třešničkou na dortu ve svatební kategorii je náš vlastní svatební ploužák ,,Dám ti prstýnek, ty dáš mi svůj", který novomanželé často volí jako sólo. Dříve narozeným hostům i dětem udělá zase radost akordeon Roland FR 4X, který vozíme na každou akci a díky jeho široké paletě zvuků jej používáme na nejrůznější žánry. Jezdíme hrát po celé ČR. Kromě víkendů Vám také rádi zahrajeme ve všední den, nebo třeba ve svátek. Cena našich služeb je závislá na dálce akce, termínu a dopravném. Pro zjištění využijte naši nezávaznou kalkulačku ceny, nebo zavolejte na tel.: 733 206 418 a podíváme se rovnou i na dostupnost termínu.

Co pro nás připravit?

V případě vnitřní akce je ideální prostor cca 4 x 1,5 m (je-li to nevyhnutelné jsme schopni se o něco uskromnit). V případě venkovní akce kryté místo. Běžnou zásuvku 230V.

Na místo svatby se dostavujeme zhruba 40 minut předem, abychom si mohli připravit aparaturu a vyzkoušet akustiku - naladit zvuk. Veškeré vybavení si vozíme.

Těšíme se na setkání. Jan a Antonín Šauerovi