O nás

Od našeho oficiálního vzniku v roce 2009 jsme odehráli desítky akcí, jako jsou koncerty, slavnosti měst, plesy, zábavy, firemní večírky, svatby, narozeniny, oslavy... Máme projetou Českou republiku doslova křížem krážem. Na koncertech hrajeme hlavně vlastní tvorbu, která je žánrově velmi pestrá. V případě svateb, narozenin, plesů a zábav nabídneme ty nejznámější, převážně české písničky různých žánrů, které můžeme doplnit vlastní tvorbou. 

V čem je naše hudební produkce originální?

Největší originalita je v tom, že při naší produkci oblíbených známých písní nepoužíváme midi podklady ani žádné jiné nahrávky. Zvuk, který jde k vašim uším je výsledkem reálné hry na nástroj. Někdy tomu lidé nechtějí věřit, do té doby, než přijdou blíž. Na důkaz živé hry hrajeme všechny známé písničky ve vlastním aranžmá, které vzniká v reálném čase. Písničky tedy nemají pevnou stopáž (můžeme opakovat třeba refrén, když jsou lidé ve varu), nezní jako originály a nikdy je nezahrajeme dvakrát 100% stejně. Jsme přeci muzikanti, ne stroje :) Kořením naší produkce je jistě také skvělý akordeon Roland FR 4X, který díky jeho pestré zvukové škále používáme na písničky všemožných žánrů.

Naše tvůrčí činnost

Za dobu naší činnosti jsme složili a otextovali více než 60 písniček nejrůznějších žánrů (od lidově laděných, přes pop, historicko-folkovou hudbu, country až po rock). Většinu z nich jsme nahráli a vydali na nosičích, či zveřejnili na našem YouTube kanálu. Nové písničky skládáme a textujeme, tak, jak nápady přicházejí. Aranže a nahrávky vznikají v našem domácím studiu, kde je tvoříme z radosti, podle našeho hudebního cítění a chutí. Hnacím motorem pro tvorbu nových písniček nám je skvělý fanklub dnes už čítající stovky lidí - jejich naladění na stejnou vlnu, ocenění, radost.   

NAŽIVO v médiích

Můžete nás vidět třeba na obrazovce hudebního kanálů Šlágr TV (v minulosti také spolupráce s TV JOJ - TV Senzi, Barrandov Family, Barrandov Muzika). To jsou místa, kde prezentujeme (nebo jsme prezentovali) především písničky naší rozsáhlé autorské tvorby, která je multi-žánrová. Zatím největším naším TV úspěchem je cena za 3. místo v kategorii diváckého hlasování ve velké autorské soutěži Zlatý Šlágr 2019 s písničkou, česko-slovenským duetem naší vlastní tvorby Hlasy přátelství (soutěžilo více než 120 písniček). V rádiu Čas se nám zase podařilo v roce 2015 postoupit s naší country písničkou ,,Osado má" po několikanásobném vítězství v hitparádě ,,Country TOP 10" do tzv. síně slávy. Bodovaly zde i další naše písničky (třeba Vítej k nám, Jak roky nám vládnou). I dnes je možné některé písničky naší tvorby zaslechnout v rádiích - třeba na Českém rozhlasu (Láska neprohrává).

Proč si nás pozvat?

Zakládáme si na slušném, férovém jednání a profesionalitě. Ať už máte zájem o náš koncert, nebo sháníte kapelu na svatbu, narozeniny, ples, zábavu, nebo jakoukoliv jinou akci, můžete si být jisti, že v našem případě máte záruku živé hudby. Zahrajeme písničky, které znají všichni a tak si je rádi zazpívají a zatancují. Pokud ještě váháte, přečtěte si naše reference.

Členové

Jan Šauer (kapelník)
Antonín Šauer

Muzika byla od dětství mojí zálibou a snem, který jsem si začal plnit a stále plním. Hraji hlavně na klávesy, zpívám, ale pro radost vezmu do rukou i kytaru, nebo harmoniku. Jsem textař, skladatel a když mám múzu, píšu rád i poezii, nejčastěji s motivem přírody, nebo lásky. Profesionálně se také věnuji nahrávání zvuku ať už našich vlastních písniček, nebo hudby na zakázku. Hodně času trávím ve studiu, ale nejraději hraji a zpívám lidem, ať už na veřejných, nebo soukromých akcích. To, co mě nejvíc žene dál, je pohled z pódia do zaplněného sálu spokojených fanoušků, kteří tančí a zpívají si s námi.Muzika je můj velký celoživotní koníček. Od mala mě přitahovaly hlavně klávesové nástroje. Hraji na klávesy, akordeon, foukací harmoniky. Zahraji také na akustickou, nebo el. kytaru. Jsem skladatel a textař. Ve studiu vytvářím aranžmá nahrávek. Na živých akcích rád improvizuji a dobarvuji muziku (vyhrávky, sóla, mezihry).